przewierty horyzontalne przewierty horyzontalne
Fumar roboty ziemne śląsk przewierty śląsk roboty ziemne śląsk technologie bezwykopowe technologie bezwykopowe przewierty sterowane
przewierty sterowane Koparki ładowarki Koparko - ładowarki
Przewierty sterowane Koparko ładowarki Młoty i wiertła Wyburzenia Roboty ziemne Bielsko

Roboty zmiemne bielsko - biała

ROBOTY ZIEMNE - Usługi koparką, minikoparką

 

Firma FUMAR istnieje od 1996 roku posiada zaplecze nowoczesnego sprzętu i profesjonalnej załogi. Zajmuje się świadczeniem usług koparko-ładowarkami oraz przewiertami bez wykopowymi (sterowanymi), jak również sprzedażą materiałów budowlanych transportem 3,5t i samochodami ciężarowymi z dźwigiem typu HDS.

W dążeniu do ciągłego rozwoju firmy poszerzyliśmy Naszą dotychczasową działalność o roboty zmienne w Bielsku i okolicach.

Do perfekcyjnej obsługi na rzecz Naszego klienta i jego potrzeb utworzyliśmy przy firmie Fumar, jednostkę, która ma za zadanie kompleksowo obsłużyć swoich partnerów z branży budowlanej, inwestorów indywidualnych, instytucji jak również wykonawców, którzy niejednokrotnie tracą czas na bieganie po składach budowlanych, betoniarniach, czy tartakach CO CZĘSTO WYDŁUŻA CZAS BUDOWY .


Elementy działające z korzyścią dla Państwa:

- konkurencyjne ceny usług i materiałów

  • wyspecjalizowana kadra kierowców i operatorów

  • terminowość

  • dyspozycyjność doradców

  • elastyczność w ustalaniu terminów

  • wysokiej jakości sprzęt

  • jakość wykonywanych usług przez naszych wykonawców potwierdzona certyfikatami

  • każdego klienta traktujemy indywidualnie 

Naszym celem jest ciągły rozwój firmy odnawianie parku maszyn,szkolenie kadry i tworzenie nowych stanowisk pracy, co w przyszłości będzie procentowało poszerzeniem grona zadowolonych klientów.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na wyeliminowanie słabych elementów w kontaktach z wykonawcami, inwestorami, inspektorami nadzoru jak również kierownictwem budowy.

W myśl o zadowolenie naszych klientów będziemy starali się, aby nasze usługi były dla państwa spełnieniem oczekiwań, które przed nami zostaną postawione .